v niektorých prípadoch, dobrých, milujúcich majiteľov domácich miláčikov by sa mali zaoberať náročnou možnosťou znovu navštíviť psie alebo mačku.

Rozhovor s tromi ženami, ktoré boli pripravené zdieľať svoje opätovné príbehy. Dúfam, že toto publikovanie ukáže, že objavenie nového domu pre domáceho maznáčika je zriedka ľahké a často sa to robí z lásky.

Je také jednoduché kritizovať majiteľov domácich miláčikov za ich výber, zriedka však rozumieme alebo úplne pochopíme zložitosť situácie.

Dodržiavanie sú tri príklady.

Hershey Chocolate Labrador Retriever

Niekoľko mesiacov po tom, čo ich čokoládové laboratórium zomrelo, Berni Harkins a jej domácnosť prijali šteniatko čokoládového laboratória zo záchrannej skupiny.

Pomenovali ho Hershey, ako aj Harkins uviedol, že ho vzali všade, napríklad pri kempingových výletoch, do domovov, ako aj na dovolenke.

“Každý by presne pochválil, aký rozkošný a dobre sa správal,” povedala.

Bol to však iný príbeh, keď sa títo istí kamaráti zúčastnili návštevy.

“Akonáhle niekto znie náš dvere zvončeka alebo pôjde do domu, Hershey sa zblázni,” povedal Harkins. Branko by škrtil tak, ako sa musel krčiť.

Harkins povedal, že sa presvedčila, že Hershey práve vykonáva svoju úlohu, aby chránila dom aj deti. Jedného dňa však pri hraní na dvore, Hersheyho kousla susedného mladého chlapca v ramene a zanechala dve známky vpichu, ktoré potrebujú stehy.

O niekoľko mesiacov neskôr sa iný susedný mladý chlapec pokúsil chodiť v predných dverách a Hershey na neho skočil, rovnako ako ho kousol, povedal Harkins.

Zatiaľ čo druhé sústo nepotrebovalo stehy, Harkins povedal, že právne predpisy potrebujú svoju domácnosť pre karanténu Hershey na 10 dní. Potom, ak by Hershey niekedy niekto znova kousol, domácnosť by bola potrebná, aby ho zabila. Bez výnimky.

“Po rozhovore so všetkými našimi susedmi sa všetci báli, že ich mladí ľudia hrali s našimi chlapcami, ako aj nikto, kto nechcel Hersheyho, aby tu zostal, vrátane môjho manžela,” povedala.

Pre Harkinsa to bolo obzvlášť náročné, pretože Hershey tu bola pre ňu so stratou svojho otca, ako aj jej brata.

“Hershey bola v tom čase mojou konštantnou skalou,” povedala. “Nikdy nič nepožiadal.” Len sedel so mnou, keď som plakal rovnako, ako som pochopil, že ho potrebujem po mojej strane, a to je to, čo urobil 24 hodín denne. “

Napriek tomu, po druhom incidente v hryzenie, sa rozhodla poslať e -mailom záchrannej skupine, z ktorej prijala Hershey, ako aj dámu menom Debbie Frye, ktorá sa prihlásila do Hershey. Frye vysvetlila, že mala ďalšie tri psov, žili na 3 hektároch, nemala žiadne malé deti, ako by dokonca mala jednu zo sestier Hershey.

“Vyzeralo to ako ideál aj iba riešenie,” povedal Harkins.

Takže aj jej domácnosť neskôr urobila päťhodinovú jazdu do Virginie, aby priviedla Hershey do svojho nového domu.

Dnes je Frye v kontakte s Harkins odosielaním kariet a aktualizácií. Dokonca pozvala Harkinsa a jej domácnosti, aby šli do súťaže Dock Diving Competition Hershey.

Podľa Frye, Hershey, ako aj jeho sestra Puma, sú zvyčajne „spojené v bedre“.

“Nemám so mnou okolo domu jednu„ Brownie ‘, “povedala. “Mám dva.”

A zatiaľ čo nikdy nechcela mať celkovo štyroch psov, Frye uviedla, že prijal Puma súrodenec počas jeho času požiadavky, „len naznačil, že je“.

Missy mačka

Cynthia MacGregor sa pred niekoľkými rokmi rozhodla prehodnotiť svoju mačkovú slečnu.

“Missy si nepamätala jej výcvik Litterbox a začal sa močiť okolo nášho bytu Manhatan,” uviedla.

“Bol to pre nás nešťastný deň, keď sme ju poskytli jej novému majiteľovi, ale dáma, ktorá sa týkala, mala dom v Brooklyne s dvorom,” uviedol MacGregor.

Vo svojom novom dome by Missy mohla byť vonku, kde by mohla ísť do toalety bez toho, aby sa nadávala.

“Prinajmenšom sa nezastavila, ani by naďalej nevytvára problémy v našom byte,” uviedol MacGregor. “Bolo to nešťastné, ale je to potrebné, ako aj určite najmenej chudobných zo všetkých možných výsledkov.”

Keďže slečna išla do veľkého domu, MacGregor povedal, že nikto kritizoval jej rozhodnutie znovu navštíviť svoju mačku.

“Prepracovanie zvieraťa môže byť rovnako emocionálne náročné ako odkladanie chorého zvieraťa,” uviedla. „V niektorých metódach je to oveľa náročnejšie, pokiaľ chápete, že zviera je, veľmi, stále k dispozícii, ako aj niekde k dispozícii, ale už s vami už nie je.“

Pre ostatných majiteľov domácich miláčikov, ktorí môžu ísť s podobnou situáciou, MacGregor povedal, že by sa mali umožniť ísť s obdobím smútku.

“To je normálne. Je to prirodzené. Je to v poriadku, “povedala. “Dovoľte si expertovať.”Ice the Grieving Process. “

Uhorky The Pitbull

Amy Andring a jej manželia pred niekoľkými rokmi prijali Pitbull zo záchrannej skupiny.

Pickles mal iba šesť mesiacov, ako aj najpriateľskejší pes, povedal Andring. Šteniatko malo v tom čase ochorenie kože zvanú Mange, takže mali niekoľko návštev veterinárov, aby ju odstránili. Rovnako si najali odborného inštruktora fitness, ktorý pomáhal Pickles objaviť ľahké príkazy, ako aj vodítko.

“Aj keď sme ju mali len o niečo viac ako mesiac, veľmi sa mi páčilo uhorky, rovnako ako by pre ňu urobili čokoľvek,” povedal Andring.

Ale ona, rovnako ako jej manžílek si všimli nejaké zvláštne správanie so svojím psom.

“Jej labky začali byť skutočne surové, ako sme nechápali prečo,” povedala. “Potom to nakoniec skončilo celé jej predné ramená, ktoré skončilo surové.”

Vzali ju k veterinárovi, ako aj objavené uhorky, keď boli v práci, neustále olizovali labky a ruky.

Pokúsili sa zmeniť jej jedlo v situácii, bolo to kvôli alergiám. Rovnako jej dostali nejaké nové hračky v situácii, bola to nuda.

“Tieto úpravy neurobili absolútne nič,” povedal Andring. „V skutočnosti sa veci zhoršili. Prišli by sme z práce a všade sme videli kaluže slinta, ako aj ona mokrá. Jedného dňa skutočne roztrhla dieru s naším kobercom všetku metódu na podlahové dosky. “

Pickles mal hroznú situáciu separačnej úzkosti, povedal Andring. Rovnako ako aj ona, ako aj jej manžel pracovali 8 hodín, rozhodli sa, že Rescue objavia uhorky, ktorý je stále v dome s niekým domom.

“Absolútne mi to zlomilo srdce, ale pochopil som, že to bolo to najlepšie pre uhorky.”

Spočiatku Andring uviedol, že sa bojí, že ju ľudia súdia za jej rozhodnutie. Namiesto toho zistila, že ľudia mimoriadne chápali, keď im rozprávala príbeh.

“Ak je to pre psa najlepšie, potom je prehodnotenie skvelou vecou,” povedala. “Znamená to, že neveríte svojim vlastným potrebám, ale potrebám tohto zvieraťa.”

Trvalo len niekoľko dní, kým sa záchrana na ukladanie uhorky s párom na dôchodku.

“Predpokladám, že teraz sa teší z každodenného stresu a úzkosti,” povedal Andring. „V niektorých prípadoch sa teda domáce zviera robí úplne z zvieraťa. To bolo v mojom prípade. “

Už ste niekedy museli urobiť náročnú voľbu, aby ste prehodnotili domáceho maznáčika?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *