ROUNDUP 75: Preferované články a videá týždňa preferované psom

Naposledy aktualizované 24. septembra 2016 pomocou únikov šteňa zanechajte komentár
Od obáv z zdravia a wellness, ktoré sa zaoberajú plemenami s plochou tvárou, až po niekoľko šialených vecí, na ktorých sa psi šteká, tu sú moje preferované články pre psov v týždni. Dúfam, že sa vám bude páčiť rovnako ako ja.

X

Domáce zvieratá

0 sekúnd 34 sekúnd

Živý
00:00
00:34
00:34

Obľúbené články pre psov týždňa

Veterinári varujú ľudí pred nákupom „plochých“ psov BBC
Veterinári v Spojenom kráľovstve vyžadujú naliehavé vyhodnotenie požiadaviek na plemeno, pokiaľ ide o psi s plochou tvárou (brachycefalic). Zistili, že mnohí majitelia nie sú neinformovaní typickými základnými problémami so zdravím a zdravím, ktorým títo psi čelia.

Caroline Reay, vedúca veterinára v nemocnici Bluecross Animal Hospital v Mertone, uviedla: „Väčšina majiteľov – rovnako ako niektorí veterinári – veria, že hluk dýchacích ciest, ako aj následne znížená aktivita, je normálna, takže sa o problémoch zriedka diskutuje.

Táto zvieracia nemocnica poskytuje invalidný vozík každému psovi, ktorý ho potrebuje Dodo
Adăpostul-Speranța je rumunská zvierací nemocnica, ktorá nielenže berie túlavé psy, ako aj im poskytuje dom pre zvyšok svojho života-tiež poskytujú psie psom vlastné osobitne vyrobené invalidné vozíky. Ich slogan je skutočne ušľachtilý: „Nenechajte žiadny typ psa.“

Via Adăpostul Speranța

Tento nový gadget na výcvik psov smartfónom je skutočne šokujúci Starostlivosť2
Aplikácia New Delta Wise umožňuje majiteľom kontrolovať svojich psov, keď nie sú doma, ale tiež zahŕňa schopnosť diaľkového diaľku zapnúť vášho psa s elektrickým šokom. Aplikáciu vytvára spoločnosť Garmin na celom svete, ako aj to, že sa venuje propagácii využitia nepriaznivého trestu.

„Sme presvedčení, že tento gadget má potenciálne spôsobenie poškodenia psov, ako by nemali navrhovať konzultanti, tréneri alebo využívaní verejnosťou,“ predstavená predstavenstvo IAABC uviedla 14. septembra.

Kedy by ste mali ísť na pohotovostný veterinár? Pochopte svojmu psovi! | Môj GBGV život
Po prečítaní dostatočného fóra psov začnete vidieť vzorec – ľudia, ktorí sa pýtajú cudzincov, či by mali alebo by mali vziať svojho psa k veterinárovi z mnohých dôvodov. Toto publikovanie sa zameriava na to, prečo je dôležité porozumieť a pozorovať svojho vlastného psa, ako aj v prípade, že vám vaše črevo hovorí, že so psom je niečo v poriadku.

25 Metódy Moje psy oslavujú Národný týždeň psa Život so psami a mačkami
Hľadáte nejaké jednoduché metódy na oslavu Národného týždňa psov? Skontrolujte tento vynikajúci záznam, ktorý obsahuje niekoľko mojich osobných obľúbených položiek, ako je spanie v a curling s skvelou knihou.

101+ dôvody, ktoré moje vynikajúce pyrenyes štekajú Je to pes alebo nič

Už ste niekedy chytili svojho psa štekala na niečo zvláštne ako plastový vrecko? Ak sa vám to páči, bude sa vám páčiť tento zábavný článok, ktorý sa pozrie na niekoľko divných, šialených a bežne nevinných vecí, na ktorých sa psy šteká.

Obľúbené videá pre psov týždňa

Cohen robí hadoken?

Sakra mačky.

Verím, že sme všetci mali také týždne …

Odporúčané čítanie:

Roundup 96: Preferované články o psoch, videá a ponuky týždňa

Roundup 87: Preferované články, videá a ponuky týždňa

Roundup 21 – Preferované články, obchody a videá

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *