ALBUMEN PRINT, VNÚTNOSTI NEZNAMENÝ, AMERICKÝ, DATUMENT 1890 ON ROUNTER.
Tu je fotografické tajomstvo pre vás. Toto je fotografia, ktorú urobil hobby v ére suchých doskových amatérov. Je namontovaný na neoznačenej kartónovej karte; Odborníci zvyčajne zahŕňali svoje mená a miesta na držiakoch skriniek. Nemá žiadnu identifikáciu okrem stručného nápisu v ceruzke na zadnej strane (nižšie). Nie som si istý prvým slovom, ale myslím si, že hovorí “Drie a Gyp Scofield 1890.” “GYP” je pravdepodobne krátka pre cigánsku, čo bolo spoločným menom pre psov.

Drie a GYP boli položené vonku s tabuľkou, na ktoré sa vzťahuje malý orientálny koberec, ale to, čo je tak tajomné a nezvyčajné, je Tabletop Display Easel opotrebenie o police pod vrcholom tabuľky. Zobrazí sa zarámovaný foto portrét mladej ženy. Vidím okrúhle rohože krúžku portrét a jej vlasy, ale detaily sú vyblednuté. Niekto s zručnosťami na úpravu fotografií by mohol byť schopný získať oveľa viac z tohto obrázku, ako som schopný. Oblasti albumínu z 1880 a 1890s sú notoricky známe, že sa takto vybledne; Technické dôvody, prečo sa tu nemusia obťažovať, okrem toho, že môžeme smútiť stratené detaily.

Je to truškový obrázok? Sú tieto zvieratá ženy na obrázku? Tento obrázok predstavuje vzťah, ale nemôžeme vedieť, čo presne to znamená.

Co si myslis?

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook
Viac

Linkovaný
Tumblr

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

“Nick” a košík, Boston, 1871April 8, 2015in “Carte des Initite”
Viktoriánske zvieratá v 3-D: dve skoré stereografy psie 7, 2018in “zviera humor”
Čelia automatickým podávačom pre domáce zvieratá … .1939APRIL 25, 2015IN “DOG FOOD”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *