od Emily Rupe
31. januára 2018
Za posledné desaťročie som si na živobytie v rušnej oblasti metra All -Eighty Mickey Mouse. S početnými fyzickými výkladmi, ako aj s ďalšími množstvami mobilných jednotiek, je možné veriť, že – z dôvodu obrovskej regionálnej súťaže – Guerilla Grooming Warfare bola buď v plnom prúde alebo číhala v významnej budúcnosti.

Teraz, aj keď vždy dôjde k niekoľkým izolovaným incidentom taktiky Cutthroat, z väčšej časti sa tento regionálny klaster groomerov rozhodol napísať OSN skvelej vôle, ako aj s súdruhmi s konkurenciou. Napriek tradičnému presvedčeniu, že takéto kroky sú samovraždou kariéry, naša regionálna légia naďalej ťažila z odsúdenia izolácie a výberu komunity.

Náš trh môže byť sviatok alebo hladomor. Počas konkrétnych ročných období nie je dostatok hodín v deň alebo chovateľské stanice na riešenie záťaže, ako aj o šesť mesiacov neskôr, klienti zaschnú; Vychutnajte si piesočné pláže, ako aj bohaté dovolenky. Počas týchto cyklov povodní, ako aj sucha sa môže ukázať ako ťažkosti s udržaním pracovníkov na určitom druhu konzistentnej mzdy. Okrem typického odlivu, ako aj toku klientov, vždy existuje nebezpečenstvo zranenia, ktoré sa objavuje. Čo sa vyskytuje, ak olovený groomer trpí zlým uhryznutím alebo potrebuje chirurgický zákrok?

Byť vo veľkom zmysle s našou konkurenciou nás mnohokrát dostal z tohto typu väzby. Pochopenie veľkej asistencie je ťažké nájsť, jedným z prvých krokov bolo vždy kontaktovať s našimi priateľmi a zistiť, či rozumejú každému, kto sa pozerá (buď s kolegami alebo nadmernou výrobou najnovších uchádzačov o úlohy), alebo majú Každý, koho by mohli dočasne poslať, aby nám pomohli búrku v poveternostných podmienkach.
Reklama

To umožňuje groomérom uskutočniť niekoľko ďalších miezd počas pomalého obdobia tým, že pomáhajú v jednom ďalšom obchode, ktorý je v zúfalej požiadavke alebo umožňuje riešenie zdravotného problému bez úplnej menovej devastácie. Programu Tento typ určenia zahŕňa dôveru, ako aj pochopenie toho, že láskavosť môže byť v každom deň vrátená, ako aj to, že informácie o klientovi nie sú v procese zdieľania zaujímavé.

Ak to nie je pracovná sila, sú to nástroje, ktoré môžu viesť k kríze. Pamätám si, s vynikajúcou úzkosťou, jeden december, keď každá sušička sily v budove (presná tri) sa spojila spolu, ako aj v rovnakom čase štrajk. S príhovorom dovolenkových klientov, ako aj s dvojitými potiahnutými projektmi sa výroba zastavila, zatiaľ čo riešenie sa snažilo vypracovať. Rýchlo bola SOS vydaná regionálnym kolegom. Rovnako ako maják v noci, za hodinu sme mali zabezpečené 2 náhradné sušičky, ktoré boli zabezpečené, ako aj založené, vďaka ich štedrosti. Programu, ktorý bol zase recipročný čo najviac. Rovnako ako v tomto konkrétnom prípade, aj množstvo sviatočných dobrôt objavilo svoju metódu v ich obchode v tejto sezóne. Avšak tým, že sme sa pokorili, žiadali o asistenciu, ako aj o rozšírení olivovej pobočky, klienti neboli rozhnevaní neschopnosťou obsluhovať sa, pretože náš register sa nezúčastnil smrteľnej rany.

Momenty dilemy, ako aj nepokojov nie sú jediným dôvodom napísať puto s ľuďmi vo vašom okolí. S cieľom posilniť túto koalíciu sme bežne organizovali spoločenské udalosti, ďalšie vzdelávacie semináre alebo dosahovali projekt susedskej služby. Jeden rok skupina spokojná na centrálnom mieste, aby sa stretla s prepínačom. To nám umožnilo nielen dobehnúť, zdieľať sťažnosti alebo nápady, ale zbaviť sa nevyužitých zariadení, ktoré práve zbierali prach alebo si vyzdvihli trochu využívaný produkt pre dohodu. Osobne som prišiel dom s pokladom inštruktážnych videí výmenou za ručne vyrábané luky. Bolo to ako Groomer Vianoce!

Náš región je požehnaný tým, že má mnoho najlepších konkurenčných groomérov, ako aj pedagógov trhu, ako aj udržiavanie, že to prichádza dostatočná šanca vždy rozširovať obzory. Keď sa koná seminár, všetky regionálne obchody dostanú pozvanie; umožnenie pozastavenia zvýšiť svoju účasť, ako aj účastníka zhromaždiť nový pohľad na konkrétnu tému.

Spoločne pomáhame dodávať alebo nájsť psy na súťaž alebo certifikáciu. Ak vznikne neistá okolnosť alebo jednoducho požiadavka na konštruktívnu kritiku, bez druhej myšlienky sa poskytuje láskavo, rady alebo pomoc. Ak má jeden z nás pracovné miesto alebo udalosť v službe, nie je neobvyklé, že naša konkurencia ponúka dary alebo pracovnú silu na podporu tejto veci.

Napríklad môj obchod pracuje s programom školiaceho programu väzňov, ktorý umožňuje vzdelávaniu psov trénovať pre veteránov trpiacich PTSD. Po vypočutí toho, čo sme dosiahli, naši kolegovia ponúkli, že na podporu tejto príčiny prinesú dodávky darov alebo letákov na obrazovke.

Z tohto postoja – topwardové postoj, pozoruhodné pohony pre domáce zvieratá, ako aj adopčné udalostinull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *