Addthis zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare to PinterestpinterestPinterestShare do Moreaddthismore

Rovnako lepšie potraviny, ako aj lekárske aj chirurgické pokroky, rodinné domáce zvieratá nepochybne žijú dobre do svojich zlatých rokov seniorov. Existuje teda rastúci počet geriatrických domácich miláčikov. V závislosti od veľkosti domáceho maznáčika sa typickým domácim miláčikom uvažuje o vstupe do geriatrických rokov vo veku okolo 7 alebo 8 rokov. S veľkými alebo gigantickými psami plemena možno môžeme tento vek znížiť na 5 alebo 6.

Existuje veľa tipov, ktoré môžem poskytnúť strážcom zvierat, aby udržali starších rodinných domácich miláčikov, ako aj zdravý život. Určite kŕmenie zdravého alebo vhodného domu vyrobeného z domácnosti, ktorý je v súlade s mojím zoznamom, ako aj odporúčaniami. Diéty ako Halo alebo Inštinkt v oblasti prírody sú určite úžasné možnosti vhodnej stravy vyrobenej v domácnosti. Kŕmenie čerstvej minimálne spracovanej diéty ide dlhou metódou smerom k zastaveniu alebo spomaleniu pokroku v mnohých geriatrických chorobách. Ako Hippokrates, otec súčasného lekárstva povedal: „Nechajte jedlo podľa svojho lieku.“ Ak má váš starší domáci miláčik už existujúci stav pečene alebo obličiek, potom sa pred zmenou alebo začatím novej stravy navrhuje konzultácia s veterinárnym lekárom.

Určite dvakrát ročné polročné vyšetrenia, ako aj testovanie krvi/moču umožňujú veterinárnym lekárom nájsť skoré choroby, aby sa zaviedli to najlepšie možné liečenie. Najmä ak starší domáci miláčik pije alebo močí oveľa viac ako obvykle alebo trpí úpravou chuti do jedla alebo hmotnosti, odporúčajú sa takéto spracovanie. Vzhľadom na vysoký výskyt zubných chorôb u seniorov, ak je to možné, je potrebné vyskúšať nejakú zubnú starostlivosť v domácnosti, vrátane niekoľkých vynikajúcich C.E.T. Výrobky ponúkané od 1800Peds. Ak krvná práca skontroluje dobre, je všeobecne vynikajúce dopĺňať antioxidantmi, ako je napríklad proantozón, ako aj výnimočné vysokokvalitné vitamíny, ako sú neuveriteľne vitachews, omega 3 mastné kyseliny, ako sú napríklad od severských prírodných látok alebo ak sú správne kĺbové doplnky, ako sú neuveriteľne zosilňovača spoločného kĺbov alebo Výrobky Glyco-Flex. Ak domáce zviera trpí progresívnou oslabujúcou slabosťou alebo stuhnutosťou končatín, 1800Peds teraz ponúka rôzne ortopedické postele, kroky a rampy, okrem kočíkov, ktoré sú praktické pre dlhé prechádzky v rodinných domácich miláčikoch s vážnou chrbticou alebo degeneratívnou chorobou kĺbov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *