od Khris Berry
29. októbra 2018
Mobilné telefóny sú dnes metódou života v našej kultúre. V niekoľkých krátkych desaťročiach sa gadget mobilných telefónov stal nevyhnutným osobným mobilným dátovým centrom pre najťažších dospelých, ako aj stážistov všetkých vekových skupín, drsné malé deti, ako aj pre všetkých medzi nimi.

Naša spoločnosť sa presunula do zapojeného – v iného, ​​otočenom, konštantnom prúde komunikačného preťaženia.

Kto z nás nemal rád stáť v kontrole potravín – out line, ktorý sa snažil nepočúvať príliš hlasnú konverzáciu s osobnými údajmi? Kto sa nepokúsil viesť rozhovor s jedným ďalším človekom, zatiaľ čo hľadeli prázdne na obrazovku telefónu? Kto z nás nebol náhodne ignorovaný klientom, pretože sme sa snažili ponúknuť našim najlepším klientskym službám a diskutovať o potrebách ich domácich miláčikov pri prehliadke, aby sa pozreli iba na prerušenie ich mimoriadne dôležitého telefonátu?

Mobilné telefóny v pracovnom prostredí sú zdrojom neustáleho záujmu zamestnávateľov, tento problém však pri riešení zamestnancov služieb pre domáce zvieratá má nový význam. Existuje veľa dôvodov, prečo by ste mali premýšľať o implementácii politiky mobilných telefónov vo vašom podnikaní, avšak tu sú tie najlepšie:

Rozptýlenie, ktoré zvyšujú nebezpečenstvo pre bezpečnosť domácich miláčikov

Strata času/mzdy/produktivita pre zamestnávateľov

Nedostatok zamerania a záujmu o domácich miláčikov, spolupracovníkov a klientov

Nedostatok profesionality: Aká správa posielate svojim klientom?

Pri výbere implementácie politiky mobilných telefónov vo vašom domácom podnikaní by ste mali vziať do úvahy niekoľko faktorov. Presne, koľko obmedzenia alebo flexibility povolíte s osobnými gadgetmi, je možné určiť potrebami vášho podnikania. Napríklad hektická denná starostlivosť o psov by pravdepodobne vyžadovala, aby bola ďalšia ostražitá pre potreby domácich miláčikov v ich starostlivosti, preto môže majiteľ firmy určiť, že účastníci dennej starostlivosti psov by mali reštriktívnu politiku mobilných telefónov. Podobne aj recepčná, ktorá je na verejnej obrazovke a je zodpovedná za interakciu s klientmi, telefóny a spoluautori, môžu tiež vykonávať svoje úlohy oveľa lepšie s reštriktívnou politikou mobilných telefónov.
Reklama

Riešenia mobilných telefónov

Vytvorte politiku mobilných telefónov pri zostavovaní a distribuujte ju každému zamestnancovi. Vaša politika môže ponúknuť úroveň prístupu k mobilným gadgetom v závislosti od povinností úloh, ako aj od popisov; Vyberiete, ktorá úroveň prístupu k zisku poskytuje najlepšiu starostlivosť a záujmy pre každý prvok vašej firmy.

Pravidlá mobilných telefónov nemusia byť jednou z nich – všetky – všetky. Môžete si vytvoriť ten, ktorý vám vyhovuje, ako aj vaši pracovníci potrebujú rovnako. Príručka pracovníka je vynikajúcou polohou na vysvetlenie politiky mobilných telefónov. Ďalej objavíte tri základné štýly politík mobilných telefónov, ktoré si môžete vybrať.

• Všetky získanie prístupu k (všetci pracovníci môžu mať v práci svoj osobný telefón): Tento typ politiky mobilných telefónov je nalepený, čo znamená, že pracovníci musia mať úroveň zrelosti, aby pochopili, kedy by mali, ako by nemali používať svoj mobilný telefón na pracovisku. Je to najdôležitejší typ politiky mobilných telefónov, ako aj potreby samozdisciplíny zo strany pracovníkov, ako aj dôvery zo strany zamestnávateľa, ktorý bude dodržiavaný. Ak sa rozhodnete používať politiku mobilných telefónov všetkých – prístup, stále môžete definovať druhy telefónnych hovorov, ktoré sú prijateľné na verejné pracovisko, trvanie času stráveného na prístroji na gadget, ako aj očakávania týkajúce sa odborného správania pri riešení storočia Klienti, domáce zvieratá, ako aj spolubratí. Mnoho majiteľov firiem sa chváli tento typ politiky bez toho, aby nemal žiadnu politiku. Aj keď povolíte všetkým prístup k osobným gadgetom na pracovisku, môžete nasmerovať, ako, ako aj vtedy, keď vaši pracovníci používajú svoje telefóny.

• Obmedzený prístup k zisku (niektorí pracovníci môžu mať prístup k svojim osobným telefónom, zatiaľ čo iní nemusia závisieť od opisu úlohy/oddelenia/zodpovedností): Obmedzený prístup k politike potrebuje určité úsilie zo strany správy, aby vysvetlil politiku; Niektorí pracovníci môžu používať mobilné telefóny, zatiaľ čo iní nemusia. Politika odstránenia, ktorá priraďuje, ku ktorým pracovníci získali prístup, ako aj ktoré sa vo vašom domácom podniku nezbavia diskusie o spravodlivosti na pracovisku. Majte na pamäti, že náš denník, ktorý potreboval úplnú ostražitosť psom v jej starostlivosti? Groomer môže vyžadovať osobný gadget, aby vyhľadal špeciálne vzory plemena, prezeral obrázky alebo prezeral pokyny na uprednostňovaného ženícha domáceho maznáčika. Definovaním parametrov vašich zamestnancov si môžete byť istí, že používanie mobilných telefónov bude v najlepšej miere záujmu vášho podnikania.

• Žiadny zisk k (žiadni pracovníci nemusia mať prístup k svojim osobným gadgetom počas svojich pracovných zmien): Ak sa rozhodnete, že prístup k politike mobilných telefónov by bez toho, aby sa nezistil, by fungoval najlepší vo vašom mieste podnikania, phnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *