Toto publikovanie môže obsahovať pridružené odkazy. Môžeme zarobiť peniaze alebo výrobky z podnikania uvedeného v tomto príspevku.
Vaše nové šteniatko je také zábavné!
Duffy sa odrazí okolo a šťastne triasol svoju vrúcnu hračku. Má však tiež nehody. Veľa z nich.
Takže sa rozhodnete využiť nočné vankúšiky, ktoré mu pomáhajú v tréningu. Stále však má nehody v ich blízkosti.
Dnešná otázka: Prečo môj pes močí vedľa podložky, ako aj na podložke?

Je to skutočne frustrujúce, keď má pes v dome nehody.
Informácie v tomto článku vám pomôžu prísť na to, prečo, ako aj s tým, čo robiť.
Mali by ste použiť nočník?
Je dôležité zvoliť si, či by ste mali využiť nočník na pomoc pri trénovaní domáceho šteniatka alebo psa.
Noketné podložky je možné kúpiť v obchodoch s domácimi zvieratami, ako aj online. Väčšina z nich má podporu plastového typu, aby sa zabezpečilo, že moč sa nemôže dotknúť vašej podlahy.

Horná látka podobná vrchu je niekedy voňaná, aby nakreslila vášho psa, aby ho využil ako jeho kúpeľňu.
Zvážte, či plánujete v konečnom dôsledku trénovať svojho psa, aby šiel do kúpeľne vonku.
Ak áno, možno budete chcieť ísť priamo k tomuto kroku. Niektorí psi trvajú dlhšie, kým objavia nočník vonku, ak sa používajú nočné vankúšiky.
Všetko záleží na vašej dostupnosti, polohe, ako aj od veľkosti, keď bude vaše šteniatko, keď bude úplne pestovaný.
Až do ich asi 14 týždňov majú šteniatka extrémne trochu kontrolu močového mechúra.
Ak budete niekedy preč dlhšie, ako ho váš pes môže „držať“ bez nehôd, nočné vankúšiky môžu byť užitočným doplnkom vášho domáceho tréningového režimu. Platí to pre ľudí, ktorí pracujú dlhé hodiny.
Všimnite si však, že pes potrebuje spoločnosť, cvičenie, cvičenie, ako aj tréning, ako aj nemalo by zostať samostatne tak dlho.
Ak ste online vo výškovej budove a nemôžete rýchlo dostať svoje šteniatko vonku, aby mohol ísť do kúpeľne, nočné vankúšiky môžu pomôcť pri tréningu.

Ak bude vaše šteniatko trochu alebo hračkárske plemeno, keď je dospelý, možno ho budete chcieť trénovať, aby šiel do kúpeľne na podložku.
Alebo aj keď prijmete malý dospelý pes, ktorý je malý, môžete sa rozhodnúť využiť nočnú podložku.
Môžete sa tiež vybrať, ako využiť nočné vankúšiky, keď sa váš pes zotavuje z choroby alebo pre staršieho psa, ktorý musí často ísť do kúpeľne.
Prečo je môj šteniatko z podložky?
Ak to čítate, s najväčšou pravdepodobnosťou sa snažíte trénovať svoje šteniatko, aby ste šli do kúpeľne na nočník. Môžete ho však vidieť, ako má nehody blízko podložky.
Je to skutočne frustrujúce. Pozrime sa teda na dôvody, prečo sa to môže stať.
Šteniatko verí, že je to hračka. Niektoré šteniatka môžu nočne v blízkosti podložky, potom si hrajú, ako aj ich drviť. Wow! Je to zábavná hračka v mysli šteňa.

Šteniatko nerozumie tomu, na čo je podložka. Až do vycvičeného psa na využitie podložky môže byť nočník blízko – ale nie zapnutý.

Šteniatko môže mať zlý cieľ. Aj keď bol vyškolený v súvislosti s funkciou podložky, on (alebo ona) nemusí mať najlepší cieľ pri zasiahnutí podložky pri močení alebo defekácii.

Podložka je v rušivej oblasti. Ak umiestnite podložku v oblasti vysokej premávky vášho domu, vaše šteniatko môže byť tiež rozptýlené, aby tam podniklo svoje podnikanie.

Podložka nie je vždy na rovnakom mieste. Je dôležité, aby sa podložka vždy na rovnakom mieste. Ak sa pohybuje, môže to zamieňať vášho psa.

Podložka nie je čistá. Psy všeobecne inštinktívne chcú byť čisté. Takže, ak je potrebné zmeniť, ako aj špinavá podložka, niektorí psi tam nemusia chcieť ísť do kúpeľne.

Podložka môže byť rovnako blízko k miesta, kde pes jedí alebo nápoje. Všeobecne platí, že psy nechcú ísť na toaletu blízko miesta, kde jedia.

Pes možno nebude schopný dostať sa na podložku. Niekedy pes chápe, čo má robiť, ale nie je schopný dostať sa na podložku včas, aby sa močil alebo vyprázdnil.

To môže platiť pre mladé šteniatka, staršie psy alebo psy s lekárskym problémom.
Šteniatko ešte nie je úplne vycvičené doma. Niekedy je odpoveďou, že šteniatko jednoducho nie je úplne vycvičené doma.

Pes môže byť „lenivý“. Dokonca aj domáci pes, ktorý vycvičí, môže začať stratiť mieru úroku z toho, že sa dostane do nočnej podložky.

Môže sa vyskytnúť problém so správaním. Niektorí psi, ktorí sú stresovaní alebo úzkostní, môžu ísť do kúpeľne v dome.

Alebo pes môže označiť jeho územie. (Môžu znamenať ženské aj mužské psy.)
Môžu sa vyskytnúť zdravotné problémy. Existuje veľa možných problémov, napríklad infekcia močových ciest. Niekoľko indikácií sú stopy krvi v moči, ktoré sa pri močení namáhajú, ako aj extrémne olizovanie jeho osobnej oblasti.

Cukrovka je tiež chorobou, keď pes môže piť a nadmerne močiť.
Ďalšie možné zdravotné problémy, ktoré môžu urobiť psa urnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *