Najdostupnejšie psie plemená

Uvažujete o zahrnutí chlpatého kamaráta do svojich blízkych? Môže byť náročné povedať „už viac“ pre vaše deti, ale skúste to povedať nejakým roztomilým šteniatkom. Predtým, ako sa zaviazal kultivovať svoju domácnosť jediným (alebo 2) dojčatám z teriérov, je nevyhnutné vziať do úvahy cenu kŕmenia, úkrytu a venovania úplne nového šteniatka.

Zostavili sme niekoľko z najdostupnejších psích plemien pre vašu referenciu. Priznajme si to, že mať domáceho maznáčika môže byť nákladné, ale ľudia s obmedzeným príjmom túžia potešiť výhody vlastníctva domácich miláčikov. Verte tomu alebo nie, existuje množstvo lacných psích plemien, ktoré sú najlepšie pre potenciálnych domácich miláčikov v rozpočte.

Pri identifikácii toho, na ktorý pes by bolo nákladné starostlivosť o to, ako by bolo nákladné, bolo zohľadnené mnoho premenných, ako napríklad veľkosť, celkové zdravie a požiadavky na starostlivosť.

Najlacnejšie psie plemená Úvod

Náklady súvisiace s vlastníctvom šteniatka začínajú skôr, ako si osvojíte čerstvého kamaráta „kožušiny“. Pravdepodobne budete adoptovať šteniatko od chovateľa? Môže to byť oveľa drahšia voľba ako prijatie psieho psov z útulku.

Ak si osvojíte psie, budete chcieť pokryť očkovanie, spay alebo kastrálne poplatky a iné výdavky spojené s pozývaním mladého šteniatka u vašich blízkych.

Rovnakým spôsobom existujú plemená, ktoré budú nákladné. Niektoré plemená sú oveľa náchylnejšie na zdravotné problémy, ktoré budú chcieť veľa veterinárnej pozornosti. Iní sa obliekajú intenzívne plemená a faktúra za obliekanie a domáce zariadenie na starostlivosť o domácnosť sa môže rýchlo akumulovať.

Ak sa snažíte nájsť rozpočet, ktorý je priaznivý z rozpočtu, pozrite sa na tieto lacné plemená šteniat.

Väčšina lacných psích plemenov

1. Mutt najdostupnejšie psie plemená

Mutts sú šteniatka zmiešaných plemien. Možno nie sú vysoko na zozname vašich vlastných želaní, sú však určite veľmi cenovo dostupné. Mutty sú zvyčajne rozdávané úplne bezplatne alebo objavené v útulkoch za malý poplatok.

Mutty sú zvyčajne vhodnejšie, pretože nezahŕňajú dedičné defekty, ktoré sa občas nachádzajú u bežných psov. Tieto defekty môžu mať za následok zdravie a behaviorálne problémy so správaním.

Pretože sú k dispozícii vo všetkých veľkostiach a tvaroch, je možné stretnúť sa s muttom, ktorý veľa neje a vyžaduje veľmi málo starostlivosti.

2. Puggle najdostupnejšie psie plemená

Puggle je relatívne nové plemeno vytvorené prekrížením bígla a mopstu. Majú krátke vlasy, ktoré sa len jemne preliavajú. Akékoľvek starostlivosť sa mohlo uskutočniť u vás doma. Puggles sú tiež skromné ​​a nevyžadujú, aby sa došlo k dvore.

Ľahká skutočnosť v tejto veci je, tým väčšie je šteniatko, tým lacnejšie sa majú udržiavať. Ich veľkosť naznačuje, že nejedia úžasnú ponuku potravín, výrobky z domácich miláčikov pre menšie plemená sú zvyčajne menej nákladné a udržiavanie trochu psieho starostlivosti si vyžaduje ceny zlomok obliekania nákladov na veľké plemeno.

3. Beagle najdostupnejšie psie plemená

Bígli sú krátke plešatosť pomocou minimálnych požiadaviek na starostlivosť. Sú zaneprázdnení a budú si vyžadovať trávnik alebo každodenné prechádzky, ich konzumácia potravín sa však zníži. Bígli majú úžasnú energiu a môžu si vyžadovať, aby sa spolu s niekoľkými hračkami hrali, okrem vhodných potravín pre domáce zvieratá Beagle, aby sa udržala dobrá úroveň zdravia a vitality.

Tento malý psie bolo chované na vyhľadávanie, aby sa v trávniku mohli ťažko udržiavať. Metóda zbrane alebo bezdrôtového zadržiavania bude pravdepodobne dôležitou investíciou pre týchto psov. Bígli patria medzi najbežnejšie lacné psie plemená, pretože sú priateľskí a robia vynikajúcich spoločníkov.

Vďaka kabátu s nízkou údržbou a veľmi príjemnou kúpajúcou sa cenou kúpania iba 23 dolárov za dresing je medzi veľmi drahými plemenami domácich miláčikov. Títo priateľskí, veselí psi stoja zhruba 650 dolárov na nákup a majú dĺžku života 11 až 15 rokov.

Ich minimálne ceny zdravia v životnom zdraví by však mohli celkom 7 700 dolárov, a napriek tomu v dôsledku bežných zdravotných problémov, ako sú problémy s chrbticou, dysplázia bedra, chronické infekcie uší a alergie.

4. Americký bezsrstý teriér

Tento domáci miláčik vám pomôže ušetriť veľa peňazí. Žiadna plešatosť, znamená menej obliekania a nie tak čistenie. Pre tých, ktorí majú alergie, vám toto šteniatko pomôže udržať vaše alergické lieky na minimálne.

Všimnite si, že toto zaznamenanie najlepších lacných psích plemien je plnené malými plemenami. Rovnako ako ostatní, jedlo pre váš vlastný americký bezsrstý teriér nebude stáť ruku a nohu. Možno však budete chcieť do svojho finančného plánu pridať psí svetre, pretože títo malí muži sa ľahko ochladia.

5. Číňan

Toto šteniatko má nejaké vypadávanie vlasov, ale nestačí sa odstrániť z nákladových výhod, ktoré má bezsrsté psa. Ako malý pes zastaví malé. Ako bezsrstý pes sa obliekanie obmedzuje na kúpeľne, ktoré sa môžu podávať doma.Toto plemeno je láskavé a hravé, je úžasným spoločníkom. Sú úžasné potešenie pre majiteľov, ktorí sa radi hrajú spolu so svojím šteniatkom. Okrem toho je to ideálny psí psí pre každého možného domáceho maznáčika, ktorý očakáva, že sa vydá spolu s ich pecami.

6. Chihuahua najdostupnejšie psie plemená

Mnoho chihuahuov má krátke vlasy, ktoré znižujú účty za toaletný stolík. Sú to tiež malé psy, ktoré konzumujú veľmi málo. Ak existuje niekoľko častých zdravotných problémov s Chihuahuas, dokonca aj v prípade, že máte veterinára, pozrie sa na svojho domáceho maznáčika, v niektorých prípadoch sa im zabráni.

Ak vám nevadí čistenie vo vašej domácnosti, existujú aj dlhé typy vlasov, ktoré zodpovedajú vašej fantázii. Všetky tieto šteniatka vyžadujú oveľa väčšiu starostlivosť, ale stále patria medzi najchudobnejšie plemená šteniat.

Tieto miniatúrne, divoké psy sa stali populárnymi, pretože kabelkoví partneri bohatých celebrít. Vytvárajú pozorovanie najdostupnejších psov za 23 priemernú kúpajúcu cenu a cenu nákladov 650 dolárov.

Chihuahuas majú celoživotnú dĺžku 12 až 18 rokov, pričom možné náklady na zdravie života pridávajú približne 5 500.

7. Foxhound najdostupnejšie psie plemená

Tieto šteniatka sú považované za mnohé z najzladších a najodolnejších plemien. Nielenže môžete ušetriť peniaze s veterinárnymi účtami, ale spolu s obliekajúcimi faktúrami. Sú o niečo väčšie ako ostatní v zázname, ale napriek tomu jesť mierne množstvo jedál.

Rovnako ako mnoho iných plemien honba, aj títo muži sú jemne temperamentní a bezstarostní. Sú tiež tvrdohlaví a nezávislí, takže je optimálne udržiavať líšky v oplotenom dvore.

8. Potkan Terrier

Teriéri sú pes, z tohto dôvodu, že chcú, aby sa žuvali nejaké kosti a hračky. Zrušenie tejto ceny je ich rozmer. Zostávajú málo a jedia len minimálne množstvo jedla.

Toto psie plemeno tiež poskytuje krátke, drôtové vlasy, čo umožňuje ľahké čistenie a starostlivosť. Potkanské teriéri patria medzi veľmi priateľské a milé šteniatka s právnickými nákladmi. Sú zvedaví a jemne. Prakticky je toto šteniatko vynikajúcim výberom pre vlastníkov v rozpočte.

9. Austrálsky teriér lacných psov

Austrálske teriéri zostávajú skromné. Ich kabát by sa mal profesionálne obliekať niekoľkokrát každý kalendárny rok, ale môžete sa ľahko naučiť, ako sa o tieto potreby starať vo vašej domácnosti. Toto psie plemeno je živé a môže sa tešiť niekoľkokrát týždenne prechádzkou.

Zvyčajne majú vynikajúce zdravie, ktoré môže kompenzovať nákladné ceny obliekania. Rovnako ako početné rôzne plemená pri zaznamenávaní veľmi lacných šteniat, aj austrálsky teriér nejedí úžasné jedlo.

Austrálsky hodvábny teriér pochádza z múdreho a drzého zväzku 10 libier za kúpnu cenu 550 dolárov. Tento kabát Terrier potrebuje pravidelné čistenie, aby sa zabránilo zakopnutiu, a priemerné ceny za starostlivosť celkovo 45 dolárov.

Tieto šteniatka sú pomerne zdravé a môžu vydržať 12 až 15 rokov, ale časté problémy s genetickým zdravím sa môžu zvýšiť, aby sa dosiahli minimálne 2 500 výdavkov na zdravotnú starostlivosť.

10. Cane Corso Low Cost Dogs

Aj keď je trstina Corso väčší pes, sú to krátke vlasy s nominálnym preplácaním. Títo psi sú neuveriteľne inteligentní a vyžadujú minimálny tréning. Majú tiež mimoriadne zdravie.

Traná sa chce potešiť, vďaka čomu sú ticho a jemné šteniatka. Ak uvažujete o plemenách s nízkou údržbou, ale prajete si značného psa, mohla by to byť najlepšia voľba pre vašich blízkych.

11. Boykin Španiel nízkonákladové psy

Títo španieli majú strednú veľkosť s dlhými vlasmi. Budú potrebovať nejaké obliekanie, ale nič ešte intenzívnejšie. Ich ľahká rastová povaha a sladká povaha naznačujú, že toto plemeno bude potrebovať menej tréningu.

Bojkinoví španieli sú neuveriteľne poslušní a často trénovaní ako pátracie psy. Nebudú však chcieť venovať svoj čas vonku v oblasti. Bojkinoví španieli radi v interiéri sa prikláňajú svojim majiteľom a nakoniec sú dosť starostlivým plemenom.

12. Nízkoencefácie na jazvečích

Jazvelec zostávajú malé s krátkymi malými nohami. Nevyžadujú veľkú vzdialenosť, aby sa mohli dostať a sú spokojní s krátkymi prechádzkami, ale naozaj chcú dobré jedlo pre domáce zvieratá, aby udržali vhodné zdravotné a vitality.

Ak si kúpite jeden z krátkych typov vlasov, potrebujú malé umývanie a dresing. Ich vlasy sa dajú ľahko vyzdvihnúť, z tohto dôvodu nie sú potrebné žiadne konkrétne čistiace nástroje.

Najlacnejšie psie informácie

13. Bolonské nízkonákladové psy

Toto je skutočne šteniatko ich zdĺhavej odrody vlasov. Bude to vyžadovať čistenie niekoľkokrát týždenne. Bolognese sú dosť pokojní a nevyžadujú úžasné cvičenie.

Ich úroveň energie a rozmery naznačujú, že patria medzi najdostupnejšie šteniatka na kŕmenie, čo ich presne pristane pri našom pozorovaní ich veľmi lacných šteniat. Toto plemeno bude tiež trochu zdravé, čo naznačuje, že vaše veterinárne účty by sa mali tiež znížiť.

14. Bichon Frize Low Cost Dogs

Aj keď sa javia ako bolonský, sú považované za ďalšie plemeno. Bichon Frize je zložený a úplne lenivý. Nebudete rozbiť banku na cvičenie a jedlo s týmito psami.

Ako vidíte, ich bunda bude vyžadovať trochu starostlivosti, ale môžete sa ľahko naučiť vykonávať to vo vašej domácnosti. Rýchly strih plus občas sa tiež kúpeľ, spolu s tiež s Bichon Frize, čoskoro bude vyzerať fantasticky!

15. Anglický buldog s lacnými psami

Anglický buldog je pravdepodobne medzi najkrajšími psami, ktoré radi konzumujú jedlo a odpočívajú veľa. Nebudete musieť veľa venovať obojku a vodítka. Ide o stredne veľké šteniatko, ale ich znížená úroveň energie udržiava znížené ceny potravín.

Bullies majú krátke vlasy pomocou veľmi málo riedenia. Ale budete chcieť umyť zapojenie ich tukových roliek, aby ste pomohli udržať zárodky. Buldogs sú prospešné a majú skalnú prestíž, vďaka čomu sú ideálne pre domácnosti s deťmi.

16. Manchester Terrier lacné psy

Manchester Terrier vytvára úžasného domáceho psa. Ich krátke vlasy nepotrebujú žiadny toaletný stolík, ale stále budete musieť zastrihnúť pazúry, umyť si uši a dať im kúpele. Ak ste s tým oboznámení, môžete sa ľahko naučiť vykonávať všetko vo vašej domácnosti.

Manchester teriéri majú takmer žiadny zápach, čo naznačuje zriedkavé kúpele a bez dopytu po dezodorizátoroch nábytku. Toto plemeno je však aktívne a určite sa poteší hračky a prechádzky.

Ceny pozorného Manchesteru Terrier v priemere 600 na nákup a má tiež dĺžku života 14 až 16 rokov.

Nebudú stáť s dieťaťom, ale tieto zápasové teriéri môžu stále postaviť možné minimálne zdravotné náklady približne 10 500 dolárov. Medzi bežné zdravotné problémy s plemenom psov patrí katarakta, luxácia patellar – problémy s kolenou – spolu s kardiomyopatiou.

Našťastie sú Manchesterské teriéri ľahké a lacné na ženích s použitím bežnej kúpajúcej sa ceny iba 27 dolárov.

17. Jack Russell Terrier LICE-COST DOGS

Ďalším krátkym vlasovým ramenám je váš Jack Russell. Verí sa, že sú to celkom zdravé psy. Aj keď sú hospodárne kŕmenie a zachovanie, Jack Russells je nespolupracujúci a vyžaduje prísne školenie.

Tieto šteniatka sú tiež dosť hyperaktívne. Nie sú vhodné iba pre domy, kde nebudú zostať samy na predĺžené intervaly. Jack Russells je známy tým, že rozvíjajú problémy so správaním, keď sa nedostanú na starostlivosť, ktorú chcú. Jednoducho získajte jedného z nich, ak sú jediným šteniatkom v dieťati úplne zadarmo.

18. Mexické bezsrsté nízkonákladové psy

Ich oficiálnym názvom je váš Xoloitzcuintli XOLO, hoci ho môže skutočne oznámiť len málo ľudí. Preto veľa mužov a žien odvoláva na plemeno, pretože mexický bezsrstý. Chcú žiadne čistenie a minimálne umývanie.

Mexický bezsrstý má spoločné požiadavky na cvičenie. Ich veterinárne priania sú tiež minimálne. Uistite sa, že majú prístrešie pred slnkom – rovnako ako ostatní bezsrstí psi, pretože sú náchylné na horieť slnko.

19. Glen z IMAAL Terrier lacných psov

Ďalší teriér na zvýšenie pozorovania lacných šteniat. Títo muži sú jemnejší a menej vzrušujúci ako mnoho iných teriérov. Ak by ste chceli minimálnu chôdzu a starostlivosť, Glen of Imaal Terrier bude pre vás čoskoro skvelým zápasom.

Sú to len ďalšie malé šteniatko s minimálnym vylučovaním, ktoré pre ekonomické upratané a veľmi nízke cenové starostlivosť. Sú inteligentné a zdravé, čo ich uľahčuje prípravu a lacnejšie vo vašej veterinárnej kancelárii.

20. Yorkshire Terrier lacné psy

Obľúbené Yorkshire Terrier sú drahé šteniatka, ktoré si môžete kúpiť, ale môžu byť oveľa viac umiestnené v útulkoch pre zvieratá a prístreškov pre rozumné ceny. Tieto šteniatka sú skromné ​​a nejesť sa vôbec.

Potrebujú čistenie. Mnohí ľudia sa dnes rozhodnú udržať si vlastné vlasy v Yorkie, aby sa znížili čistenie. Tieto šteniatka sú psi Lap, ktoré potrebujú malé cvičenie z niekoľkých hračiek.

Najmenej drahé psie plemená

21. Miniatúrne bahnauzer s nízkymi nákladmi

Schnauzery vyžadujú starostlivosť. Milujú pozornosť, z tohto dôvodu môže byť čistenie osobitný čas medzi vami a vašim šteniatkom. Mnohí majitelia chcú udržiavať vlasy orezané krátke.

Sú to psy s malými chuťou. Schnauzery sa chápu pre získanie vysokej energie. Ak uvažujete o adopcii tohto konkrétneho plemena, uistite sa, že máte veľa času na zasvätenie výkonu, TR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *