Upravil som svoj blogový harmonogram presunutím profilov plemena do nedeľu, pričom stredu ponechal otvorené správy o výcviku a správaní psov alebo iných problémov. Plán bude vyzerať niečo také:

V pondelok: psie správanie, školenie alebo iné vydanie: Týždenná otázka (pošlite svoje otázky na adresu lindsay@thatmutt.com) Streda: Správanie psov, školenie alebo iným vydaním: Rozhovor alebo hosťa postfridays: Produkt, kniha ReviewSaturday: Nesúvacia so psami alebo blogovými aktualizáciami: Profil plemena

Mojou ďalšou 30-dňovou výzvou bude, aby som mi dal pokyn na pätu, aby spoľahlivo päty bez výcvikového goliera. Ak má niekto iný nápad na 30-dňovú výzvu, dajte mi vedieť. Ak použijem váš nápad, uvediem váš odkaz na konci každého príspevku o výzve.

Mal som niekoľko ľudí, aby požiadali o môj Blogroll. Zvyčajne pridávam kohokoľvek, kto sa pýta, pokiaľ má webovú stránku súvisiacu so psom, a uverejňuje dobrý týždenný obsah. Odkaz držím asi dva týždne. Odkazy, ktoré zostávajú natrvalo, sú ľudia, ktorí sa zúčastňujú môjho blogu prostredníctvom príspevkov pre hostí, spätnú väzbu a komentáre. Tiež uverejňujú kvalitný obsah na svojich vlastných blogoch najmenej štyrikrát týždenne. Tí, ktorí tieto kritériá nespĺňajú, sú vítaní pri kúpe reklamy za 8 dolárov mesačne.

Nakoniec, ak by ste chceli napísať príspevok hosťa, jednoducho mi pošlite e -mail na adresu lindsay@thatmutt.com. Chcel by som tiež urobiť oveľa viac rozhovorov, takže ak máte nejaké nápady, dajte mi vedieť. A samozrejme, ak by ste sa chceli prihlásiť na odber môjho blogu, stačí kliknúť v ľavom hornom rohu na domovskej stránke. Je to zadarmo.

Ďakujem za podporu môjho blogu. Cením si to!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *