Tento príspevok môže obsahovať pridružené odkazy. Od spoločností uvedených v tomto príspevku môžeme zarobiť peniaze alebo výrobky.
Pamätáte si, že z minulého roka mamičky dachshund a Pink the Piglet. Stali sa tak slávnymi, že o nich bola napísaná detská kniha. Ak ste to ešte nevideli, pozrite sa na ružové šteniatko.
Video zábery ružovej a dink
Na YouTube boli vydané niektoré nové videozáznamy Pink and Tink. Pozrite sa na dve krátke videá:
Prasa v dome

Pink, Tink a zvyšok vrhu

Vyzerá to, že Pink má svrbenie, ktoré si v prvom videu vyžaduje škrabanie. Vyzeral tiež, že dostal šteniatko … rozkošný.

Opäť platí, že ak sa chcete dozvedieť viac o Tink a Pink, potom si pozrite niektoré z súvisiacich príspevkov nižšie alebo sa pozrite na knihu The Pink Puppy

Najlepšie tipy pre naše šteniatka
Najlepšie šteniatko, ktoré sa nám páčia: Puppy hračky s tepelným a tepelným balíčkom – ideálne pre nové šteniatka. Pomáha zmierňovať úzkosť v ich novom dome.
Najlepší žuvačky, ktoré sa nám páčia: Kosti a žuvacie tyčinky – všetky naše šteniatka milujú uhryznutie, štipky a žuvanie. Rád používame šikanované palice, ktoré pomáhajú odvrátiť tieto nežiaduce správanie.
Najlepšie psie pamiatky, ktoré sa nám páči: Crazy Dog Train Me Lats-používame ich ako naše vysoko hodnotné pochúťky pre naše šteniatka vodiacich psov.
Najlepšie čerstvé psie jedlo, ktoré sa nám páči: Farmársky pes – pred pár mesiacmi sme začali kŕmiť čerstvé psie jedlo Raven a ona ho miluje! Získajte 50% zľavu zo svojej prvej objednávky poľnohospodárskeho psa.

Pozrite sa na viac našich obľúbených položiek v našom novom kontrolnom zozname šteniat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *