, ktorá oceňuje odvážne špičáky a ich psovody späť na siedmy rok; Víťazi, ktorí budú poctení na Gala Red Carpet Awards Gala Broadcast v dvojhodinovej špeciáli na Hallmark Channel

American Humane, prvá národná organizácia v krajine v krajine, dnes oznámila oficiálny začiatok amerického humánneho hrdinu Canine Canine Awards® v roku 2017, ktorú sponzoruje Nadácia Lois Pope Life Foundation a vysielala na jeseň ako dvojhodinový špeciál na Hallmark Channel. Každoročná celoročná kampaň sa snaží identifikovať a oceniť najodvážnejšie hrdinov Ameriky na oboch koncoch vodítka. Začiatkom 25. januára sú majitelia psov po celej krajine vyzvaní, aby sa pozreli na www.herodogawards.org a nominovali svoje hrdinské houndy v jednej z ôsmich kategórií. Špičkový psie v každej kategórii bude preletená do Los Angeles a bude sa oslavovať na 16. septembri hviezdnych cien Red-Carpet Awards, ktoré hostili Beth Stern a James Denton v Beverly Hilton. Jeden z víťazov kategórie bude odhalený ako americký psí psí rok-najprestížnejšia česť, ktorú môže psí psí. Osem kategórií za rok 2017 sú: Psy presadzovania práva, sponzorované spoločnosťou K-9 Courage Program ™ zo Zoetis; Vojenské psy, sponzorované programom odvahy K-9 od Zoetis a Lois Pope Life Foundation; terapeutické psy; Service Dogs, sponzorované časopisom Modern Canine Magazine; Emerging Hero Dogs, kategória, ktorá vzdáva hold bežným psom, ktorí robia pozoruhodné veci; Podpaľačské psy; pátracie a záchranné psy; a sprievodcovia/počuť psy. Po období nominácie, ktoré sa končí 8. marca, budú v prvom kole hlasovania sudcov a verejnosti vybraní dvaja desiati semifinalisti (prvé tri v každej kategórii). Druhé kolo, ktoré predstavuje kombináciu hlasovania verejnosti a celebrít, zúži pole na osem finalistov kategórie, ktorí sa potom budú snažiť o titul amerického hrdinského psa v roku 2017.

Počas posledných šiestich rokov Američania odovzdali milióny hlasov pre oveľa viac ako tisíc psov, pričom všetci hľadali vyhľadávaný titul amerického hrdinu psa. Program každý rok oslovuje viac ako 1 miliardu ľudí a priťahuje podporu a účasť najlepších milovníkov psov celebrít z celého sveta. Hostitelia, sudcovia, moderátory ocenení a akty domácej zábavy patria Katharine McPhee, Alison Sweeney, Victoria Stilwell, Betty White, Whoopi Goldberg, Denise Richards, Joey Lawrence, Lisa Vanderpump, Mickey Rooney, Burt Reynolds, Chelsea Handler. , Wilson Phillips, John Ondrasik, Carson Kressley, Miranda Lambert, Pauley Perrette, Kristen Chenoweth, Naomi Judd, Lori Loughlin, Lea Thompson, Eric Stonestreet, Fred Willard, Danica McKellar, Bailee Madison a mnohí.

Výhercovia v každej kategórii získajú 2 500 dolárov za určeného charitatívneho partnera a charitatívny partner celkového víťaza vyhrá ďalších 5 000 dolárov. Každý charitatívny partner sa venuje oslavovaniu úlohy pracujúcich psov v našich životoch a rovnako ako American Humane oslavuje význam puto človeka-zvieraťa.

„Každý rok sa stovky psov súperia o vyhľadávaný titul„ American Hero Dog “na ocenení American Humane Hero Canine Awards,“ povedal Dr. Robin Ganzert, prezident a generálny riaditeľ American Humane. “Psy tak robia početné pozoruhodné veci, aby sa zlepšili a dokonca zachránili naše životy, a táto súťaž je náš spôsob, ako pozdraviť našich najlepších priateľov.”

“Po tisíce rokov nás psi chránili, potešili nás v časoch núdze a nezištne zachránili životy ľudí okolo nich,” uviedla pani Pope. „Musíme uznať ich pozoruhodné úspechy a hrdinstvo a som rád, že môžem opäť slúžiť šiestym rokom ako platina, ktorá predstavuje sponzor pre ceny American Humane Hero Canine Awards. Prajem všetkým našim úžasným nomincom šťastie a teším sa na prečítanie ich príbehov o odvahe a odvahe. “

„Hallmark Channel je rád, že ceny American Humane Hero Canine Awards slúžia ako ústredné miesto nášho projektu PET,“ uviedol Bill Abbott, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Crown Media Family Networks. „Projekt domácich miláčikov je našou iniciatívou na obhajobe a povedomia na air a mimo vzduchu, ktorá sa vyvinula na oslavu potešujúcich zvierat, ktoré prinášajú do našich životov, zameriavajú sa na fantastické zvieratá v útulkoch po celej krajine a propagujú adopciu.“

Kľúčové dátumy súťaže American Humane Hero Hero Canine Awards zahŕňajú:

Nominácie: 25. januára – 8. marca

1. kolo hlasovanie: 29. marca – 3. mája

2. kolo hlasovanie: 17. mája – 28. júna

Hlasovanie 3. kola: 12. júla – 30. augusta

Akcia American Humane Hero Canine Awards Awards v Los Angeles – 16. september

Nominácie za rok 2017 Hero Vet a Hero Vet Tech Awards na otvorenie 2. februára
A pretože za každým hrdinským domácim miláčikom je veterinárny lekár alebo veterinárny technik Hero, ceny Hero Canine Awards opäť predstavia druhú kampaň – veterinárny lekár Humane Hero Hero a Hero Veterinar Technician Awards ™, ktorý sponzoruje Zoetis. Od 2. februára o 12:00 tichomorského času, majitelia domácich miláčikov a milovníci zvierat napriečAmerika bude pozvaná, aby v týchto dvoch oblastiach nominovala svojich obľúbených opatrovateľov zvierat.

Viac informácií o oceneniach American Humane Humane Hero Hero Canine, vrátane úplných pokynov pre súťaž a vstupných informácií, je možné získať na adrese www.herodogawards.org. Viac informácií o cenách American Humane Hero Hero Veterinarian a veterinárnych technikov v roku 2017 nájdete na www.herovetawards.org.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *