od Mary Oquendo
7. apríla 2016

Mám na pamäti, keď som prvýkrát išiel na psú psovú show Westminster Kennel Club. Bol som detským groomerom a inštitúcia nás vzala na exkurziu. Úplne som bol na podlahe starostlivosťou. Rovnako ako som nikdy nevidel tak veľa dobre vychovaných psov naraz. To je až dole, kým sa minimálne kolíky nevstúpili do kruhu. Bolo to dvoma slovami úžasné inšpiratívne. Verím, že jediná vec, ktorá by mohla na vrchole Westminster, by bola pozvaná ako vstup.

Nie som chovateľ, ani nemám žiadne plány na to, ale aj môj veľký dobrý priateľ, Leah Shirokoff je rovnako ako láskavo, aby mi ju zatienila, ako aj veľkolepého majstra Parsona Russella Terriera, Gaitway, je to Finnomenal (aka Finn.)

Leahova miera záujmu o starostlivosť bola vzbudená ako teenager, ktorý čítal ekologické pudlíky, ktoré si prečítali ekologické pudlíky a uvedomili si, že je možné si zarobiť na živobytie v priemysle domácich miláčikov. Potom anglický inštruktor vysokej inštitúcie diskutoval o jeho druhej polovici pudla chovateľskú stanicu. 17-ročná Leah presvedčila tohto šľachtiteľa, aby jej nechal ukázať jeden z ich pudlíkov a odvtedy sa nepozeral späť. Leah zistila, že sa chová aj show skôr, ako bola mimo strednej školy. Do 19 rokov bola spolumajiteľkou obchodu s starostlivosťou.

Leah sa sama prejavila rovnako ako chované pudlíky, potom pridala čierne, ako aj Tan Coonhounds, írskych osadníkov, ako aj Brittanys. Leah v súčasnosti chová a ukazuje Parsona Russella Terriers. Jej život je Finn.

Čo je potrebné, aby ste boli pozvaní na 140. výstavu psieho psa Westminster Kennel Club?

Finn bol kvalifikovaný na vstup, pretože je majstrom. Grand Champion je len čerešničkou na torte. Leah strávila početné víkendy na psích predstaveniach, kde bol Finn hodnotený v bodovom systéme podľa štandardu Breed Standard. Keď získal dostatok bodov, Finn dokončil svoje majstrovstvá.

Pri odosielaní žiadosti je však mimoriadne nevyhnutné dodržiavať pokyny k listu, pretože na poškriabanie záznamu netrvá veľa.

Ako Leah pochopila Finna?

Rovnako ako mnohí veľkí chovatelia, Leah vkladá do svojho programu srdce, ako aj ducha. Je to oveľa viac ako len výber skvelo vyzerajúcich psích a suky. Existuje testovanie zdravia a wellness, ako aj komplexné porozumenie plemena. Keď sú mláďatá vo veku asi 8 týždňov, začína sa proces hodnotenia. Niektoré sú vybrané pre domáce zvieratá, zatiaľ čo iné sú určené na show, ako aj pre budúce šľachtenie. Rovnako ako Indiana Jones, ako aj posledná krížová výprava, dúfajú, že sa budú múdro vybrať.

Uistenie sa, že Finn je dobre, ako je pohodlný v show Sound, zahŕňa veľké ponuky socializácie, metódy s tréningom, vystavenie predstaveniam, ako aj zabezpečenie toho, aby si Finn užíval čas v kruhu show. Finnov kabát by mal byť perfektný. Medzi jeho predbežné a dňom výstavného kúpeľa patrí česanie na poslednú chvíľu, nožnice, ako aj stripovanie.

Čo robí Finn pre zábavu?

Finn má rád psie show. Ak by to neurobil, neukázal by sa dobre. Profesia pre psov môže typická od 1 do 6 rokov, v závislosti od toho, či sa práve chystajú na majstrovstvá alebo sú „špeciálne“. Špeciálne zahŕňajú pokusy o oveľa viac výhier, ako aj na zvýšenie štatistík bodu plemena, ktoré predlžujú zobrazenie času.

Finn žije v horách CA. Okrem toho, že je lapkovým psom, Finn odovzdáva svoj čas s ostatnými farármi Russell Terriers, ako aj s Bretónskom lovom inej voľne žijúcich živočíchov, ktoré sa pokúšajú objaviť v jeho oplotenom dvore. Finn nie je len celkom tvár. Vyniká z úlohy, pre ktorú bol chovaný. Finn je jedna noha mimo názvu vyhľadávania stodoly.

Ako presne Finn prešiel čas vo Westminsteri?

Objavil sa v lietadle a je málo dostatočný na to, aby bol pod sedadlom. Leah zabalila svoju preferovanú loptu. Westminster je oveľa väčší a hlasnejší ako mnoho predstavení. Okrem spaľovania nejakej prebytočnej energie má guľa vonku domov. Je to jeho pohodlie.

Leah a Finn sa objavili neskoro v sobotu a tiež zmeškali uspokojenie slávností Breeds. Zúčastnili sa však na vezme váš psí psí brunch v prospech fondu AKC Humane. Tento hodnotný fond poskytuje peňažnú podporu dámskym prístreškom, aby sa zabezpečilo, že môžu prijať domáce zvieratá. Rovnako veľa žien neopúšťa

Zneužívajúce spojenia, pretože ich regionálne prístrešky nie sú schopné prijať svojich domácich miláčikov. Ak chcete objaviť viac, navštívte stránku www.akchumanefund.org.

Leah potešila krásny brunch, ako aj Finn dostal pozoruhodnú tašku dobrôt.

Včera v noci sa kúpal Finn, spolu s malými úhľadnými, pretože spoločné plemeno si vyžaduje prírodný pracovný poľný kabát.

V utorok ráno sme vzali kyvadlovú dopravu na Pier 92. Pier 94 bol pre väčších psov. Podelili sme sa o našu cestu s miniatúrnym bradavicou, spoločným Schnauzerom, obrovským Schnauzerom, zlatým retrieverom, dvoma sibírskymi huskies, dvoma labradorskými retrievermi, trstinou Corso, ako aj dvoch austrálskych teriérov. Och, rovnako ako ich ľudia. Finn bol zobrazený o 9:00 v zvukunull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *