AddsTis, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookFookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestpinterestPirestShare do Moreaddthismore1

Jednou z najhorúcejších tém, ktoré sú dnes vo veterinárnej zdravotnej starostlivosti, ktorému čelia strážcovia zvierat, je to, či si ich domáce zvieratá kupujú alebo nie. Vzhľadom na zložitosť a neistoty nášho vlastného systému zdravotnej starostlivosti môže byť poisťovňa domácich miláčikov rovnako náročná alebo náročná na to podľa môjho názoru. Dnes je tu určite veľa vynikajúcich konkurenčných spoločností, ako sú VPI, starostlivosť o domáce zvieratá, domáce zvieratá, objatie, Hartville, Pet Plan USA a ASPCA plánuje len vymenovať aspoň niektoré.

Pri rozhodovaní o tom, či si kúpiť poistenie domácich miláčikov alebo nie, najprv poviem klientom, aby sa pozreli na plemeno psie, ktoré dostávajú, a či sú náchylné na početné chronické choroby. Napríklad, ak si niekto kupuje ohromujúce šteniatko zlatého retrievera, ktoré je určite fantastickým miláčikom (v skutočnosti som vyrastal v 70. rokoch), toto plemeno je bohužiaľ náchylné na početné problémy od chronických alergií na kožu až po oveľa zložitejšie problémy ako je ochorenie štítnej žľazy a dokonca aj početné typy rakoviny. V takom prípade by som odporučil opatrovníka zvierat, aby sa vážne zvážil pozrieť na jednu z početných dostupných možností poistenia domácich miláčikov.

Tiež pre klientov napíšem, že pokrytie je tiež celoživotným pokrytím. Prichádzajú do hry už existujúce podmienky a mnohé časy sa nevzťahujú na tých, ktorí strážcovia zvierat kupujú poistenie na starších domácich miláčikoch. Početné poisťovacie spoločnosti požiadajú o kópie veterinárnych záznamov pri rozhodovaní o zaplatení nároku alebo nie. Aj keď rozhodnutie nie je ľahké, určite existujú výhody aj nevýhody pri vlastníctve zdravotného poistenia domácich miláčikov, takže sa odporúča určite starostlivo, ako aj porovnávanie rôznych spoločností a typov dostupných pokrytí.

Je vždy potešujúce vedieť, že bez ohľadu na to, či sa strážca zvierat rozhodne o poistení domácich miláčikov alebo nie, že dôveryhodná renomovaná lekárňa domácich zvierat, ako je 1800PeMeds, nesie nad pultom aj lieky na predpis PET a dodávky domácich zvierat, ktoré ponúkajú ekonomické alternatívy opatrovníkov pre zvieratá. Pri porovnávaní týchto rôznych spoločností je nevyhnutné, aby sa samozrejme najprv pozrel na náklady, ako aj to, čo sa skutočne týka. Mnohé spoločnosti pokrývajú rutinné zdravotné vyšetrenia, testy srdcových červov, kontroly stolice a očkovania, zatiaľ čo iné nie. Rovnako ako v prípade našich poistných krytí je zvyčajne odpočítateľná, ktorá sa bude líšiť v závislosti od spoločnosti. Je tiež nevyhnutné zvážiť, či existujú nejaké obmedzenia pokrytia a uistite sa, že si môžete vybrať akéhokoľvek veterinárneho lekára, a nie v obmedzenej sieti.

Zdravie domácich miláčikov

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *