AddsTis, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare, aby PinterestPinterestPinterestShare do Moreaddthismore9

Tu na južnej Floride sme mali za posledných niekoľko rokov šťastie, pretože našťastie každý hurikán, ktorý na nás prichádza, nejako odbočil od nás odbočka alebo mal na poslednú chvíľu zníženie intenzity od hurikánu na stav „tropickej búrky“. Teraz, keď sme na konci ďalšej pokojnej hurikánovej sezóny, všimol som si niečo, čo sa deje s psychikou mnohých Floridiánov: začíname mať pocit, že „sa tu nikdy nestane“ a že sa nemusíte báť.

Zdá sa, že posledná búrka, ktorá upozornila pred pár mesiacmi, nevytvárala žiadne úzkosti alebo vyprázdnila police supermarketov, aké mali v predchádzajúcich sezónach. Na jednej úrovni je to skvelé – optimistický pocit, že je všetko v poriadku a že sme vždy v bezpečí; Na inej úrovni by však mohlo by byť spokojnosť spôsobiť alebo prispievať k panike na poslednú chvíľu alebo horšie. Keďže nebudú v žiadnom prípade pripravení, keď štrajky katastrof môžu spôsobiť zbytočné utrpenie, a naše rodinné domáce zvieratá budú mnohokrát trpieť najviac. Keď sa to týka, že musíme pre našich rodinných príslušníkov robiť život alebo smrť, môžu sa naši rodinní domáce zvieratá ukončiť v najnižšej časti klovania. Aj keď by sa nikto argumentoval s konceptom „najskôr zachraňovať ľudí“, nikto si nechce vybrať medzi členmi rodiny, či už ide o zviera alebo človeka.

Každá časť krajiny má, samozrejme, svoj vlastný druh rizík alebo nebezpečenstiev. Či už je to z fúkania vetra, pádu stromov, zhromažďovanie vody, triasť sa zemou alebo nejaký iný druh nebezpečenstva, všetky tieto veci vyžadujú určitú prípravu v nákupe, aby mali čo najlepší výsledok. Nehovoríme o druhu prípravy, ktorá si vyžaduje obrovské obete, zmeny v životnom štýle alebo ktoré stojí príliš veľa peňazí. Mnoho z týchto prípravkov je možné dokončiť v jedinom popoludní a mohlo by aspoň dať našim rodinným domácim miláčikom bojovať.

Začnime jedným z najdôležitejších a mnohých nedostatočne využívaných technologických vylepšení pre našich domácich miláčikov, mikročipu. Jedinou vecou, ​​ktorá je takmer univerzálna počas akéhokoľvek typu katastrofy, je zmätok. Beží okolo chytenia detí, oblečenia, liekov a ďalších náležitostí, je ľahké zabudnúť na mačku skrytú v zadnej časti šatníka, ktorá sa bojí všetkého rozruchu. Aj keď si možno nemyslíte, že mačka iba v interiéri potrebuje mikročip, čo sa stane v prípade neočakávanej núdze? Podobne sa môže počas zámeny oddeliť aj psa s identifikáciou s identifikáciou. Mikrochip v týchto situáciách dá vášmu domácemu miláčikovi najlepšiu šancu na stretnutie s vami. Rýchla návšteva veterinárneho lekára a už o tom už nikdy nebudete musieť premýšľať (s výnimkou toho, aby ste svoje kontaktné informácie aktualizovali). Postarajte sa o to teraz!

Medzi ďalšie zásoby, ktoré je možné uchovávať v skrinke alebo v koši pod umývadlom, patria: nožnice, gáza, nesladená možnosť elektrolytu (napr. Pedialyte), soľná slaná možnosť pre umývanie rán, lokálna antibiotická masť alebo sprej, fľaša betadínu alebo jódovej voľby pre jódový rany, dodatočná ponuka potravín pre domáce zvieratá a náhradné vodítko a golier. Existujú aj rôzne súpravy prvej pomoci vytvorené iba pre domáce zvieratá. Ako lekárnik nemôžem vynechať hodnotu, aby ste sa uistili, že máte po ruke vhodné dodávky liekov na predpis. Tieto stresujúce situácie sú dostatočne tvrdé na imunitný systém domáceho maznáčika a duševné zdravie bez toho, aby dodali skutočnosť, že domáce zviera nedostáva lieky, na ktoré je ich telo zvyknuté, pravdepodobne roky.

Prepravka domáceho maznáčika, ktorá je už nastavená a pripravená na použitie, je rozhodujúca v časoch, keď je nevyhnutné udržať domáceho maznáčika na jednom mieste a zabrániť ich v možnom utečení. Označte každého operátora svojimi kontaktnými informáciami a nezabudnite zahrnúť číslo mobilného telefónu s ohľadom na to, že pravdepodobne budete mimo domova. Medzi ďalšie užitočné zásoby, ktoré majú mať po ruke, patrí malá krabica na podstielku, tašky na zneškodnenie odpadu z psieho odpadu a malá známa hračka alebo prikrývka, ktorá pomôže upokojiť vášho domáceho maznáčika.

Urobte teraz malý prieskum, aby ste našli núdzové prístrešie, hotel alebo príbuzný, ktorý vám umožní priniesť vaše rodinné domáce zvieratá v prípade núdze, aby ste mohli zostať spolu, ak je to možné. Pri opúšťaní domáceho maznáčika musí byť vašou poslednou možnosťou, ak absolútne potrebujete nechať domáceho maznáčika doma, keď evakuujete, je nanajvýš hodnotou nechať nejaký typ veľkého kontajnera s vodou. Nechajte čo najdôležitejšiu vodu, ktorá je na podlahe naplnená vodou a jedlom, čo je najdôležitejšia. Viem, že to znie ako zlý nápad, ale veľa rodinných domácich miláčikov bolo zachránených, pretože boli schopní piť z toalety. Keď sa staráme o situácie života alebo smrti, nesmie byť zľavnené alebo zanedbávané a ak by sme absolútne potrebovali domáceho maznáčika doma, musí byť k dispozícii veľa vody. Nepredpokladajte, že sa vrátite za deň alebo dva; Neexistuje spôsob, ako to zistiť, takže prijmite každé preventívne opatrenie, aby ste zlepšili thE Šance na prežitie.

Získanie tejto pohotovostnej zásobovacej súpravy pre rodinných domácich miláčikov by mohlo byť v skutočnosti zábavným rodinným projektom. Keď boli moje deti mladé, urobil by som z popoludňajšieho dobrodružstva, aby som prišiel so zoznamom vecí, ktoré môžu byť potrebné, a potom ich všetky dohromady. Bola to príležitosť ukázať svojim deťom koncept bezpečnosti, zdieľať s nimi našu lásku k zvieratám a stráviť popoludnie spolu zábavnou aktivitou. To sa nemusí zaobchádzať ako s nudnou fuškou a musí sa to skutočne urobiť.

Aj keď som tu predložil niekoľko návrhov, pohotovostná dodávateľská súprava je individualizovaná vec, ktorá musí byť prispôsobená konkrétnym potrebám susedstva, domácnosti, rodiny alebo domáceho maznáčika. Ak odoberiete jednu vec z tohto týždňa príspevku, dúfam, že by to bolo v tom, že tento projekt vytvorenia núdzovej súpravy by mohol byť v skutočnosti zábavný ako nepríjemný fuška. Kľúčové je vedieť, že všetky domácnosti ich potrebujú, a skutočne podniknúť prvý krok pri začatí jedného. Nikto nikdy neľutoval, že bol pripravený, zatiaľ čo to isté nemožno povedať o tom, že nebude pripravený.

Ako vždy, ak sa váš domáci miláčik javí ako „z druhov“ alebo si všimnete, že niečo nie je v poriadku, výlet k veterinárnemu lekárovi by mohol byť jedným z najlepších rozhodnutí, ktoré urobíte. V mnohých prípadoch, čím dlhšie budete čakať, tým oveľa viac problémov má potenciál eskalovania. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa liekov, ktorý je k dispozícii, váš lekár s 1800Petmeds je k dispozícii na to, aby ste na vás odpovedali.

Mimoriadny stav

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *