AddsTis zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare to PinterestPinterestPinterestShare pre Moreaddthismore44

Mnoho strážcov zvierat sa často snaží nájsť oveľa prirodzenejšie alternatívy k niekoľkým často ponúkaným lokálnym blším liekom, ako je Frontline Plus alebo Advantage. Okrem toho, že som vždy zástancom oveľa prirodzenejších alternatív pre našich domácich miláčikov, účinnosť produktu sa bude líšiť, pretože často existuje nedostatok kontrolovaných vedeckých pokusov, ako aj bezpečnosť mnohých týchto výrobkov. Veľa z týchto prírodných alternatív využíva dôležité oleje vrátane oleja z čajovníka, cédru, eukalyptu, citronelly, ako aj ďalšie ako ich účinné látky.

Niektorí rodinní domáce zvieratá vrátane množstva mačiek môžu byť citlivé na niekoľko z týchto výrobkov, takže buďte opatrní, aby ste vždy dodržiavali odporúčania značky produktov, ako aj preventívne opatrenia. Je nevyhnutné uznať, že využívanie takýchto výrobkov bude pravdepodobne potrebovať oveľa aktívnejšie zapojenie majiteľov domácich miláčikov do nákupu, aby bolo veľa z týchto výrobkov efektívne – a nie iné základné výrobky „One Drop“. Je to preto, že veľa prírodných produktov nemá dlhodobé zvyškové blchy a účinnosť kliešťov, ktoré produkty ako Frontline Plus a výhody ponúkajú.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *